Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 07

Šaltas dušas Ž.Obradovičiui: 100 taškų surinkusi ALBA nepaliko šansų „Partizan“

Željko Obradovičiaus ir Belgrado „Partizan“ sugrįžimas į Eurolygą apkarto. Serbijos klubas gavo šaltą dušą rungtynių pradžioje ir po jo neatsigavo – 84:100 (18:33, 25:28, 18:16, 23:23) išvykoje pralaimėta Berlyno ALBA ekipai.
Berlyno ALBA – Belgrado „Partizan“
Berlyno ALBA – Belgrado „Partizan“ / Imago / Scanpix nuotr.

Neįtikėtinai sužaidė pirmąjį kėlinį Berlyno klubas – suvertė net 33 taškus, o į pertrauką po dviejų ketvirčių ALBA krepšininkai išėjo pirmaudami 61:43.

Tiek daug taškų ALBA per pirmus du kėlinius dar nebuvo surinkusi per visą savo istoriją Eurolygoje.

Atsigauti „Partizan“ taip ir nepavyko.

ALBA pataikė 63 proc. dvitaškių (20/32) ir net 43 proc. tritaškių (15/35).

Tamiras Blattas su 16 taškų buvo rezultatyviausias ALBA komandoje, Luke'as Sikma pridėjo 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – net 27 naudingumo balai.

Kovą dėl kamuolių Berlyno ekipa laimėjo net 40:24, atliko 31 rezultatyvų perdavimą, varžovai – 14.

ALBA: T.Blattas 16, L.Sikma 15, G.Procida 12, M.Lo (6 rez. perd.) ir L.Olinde (10 atk. kam.) po 11.

„Partizan“: D.Exumas 22, D.Andjusičius 14, Z.Leday ir K.Punteris po 13.