2021 01 21

Sankt Peterburge – pirmasis A.Gudaičio dvigubas dublis ir „Zenit“ pergalė

Sankt Peterburge – pirmasis šį sezoną Artūro Gudaičio dvigubas dublis. Lietuvis ketvirtą mačą iš eilės pasiekė 24 naudingumo balų ribą, o „Zenit“ (13-6) namuose 85:78 (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (11-10) bei nutraukė šios ekipos trijų pergalių atkarpą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Euroleague.net nuotr.

Fantastiškai rungtynes pradėjusi 710 žiūrovų palaikoma Sankt Peterburgo „Zenit“ pirmavo visas rungtynes ir iškovojo 13-ąją pergalę šį sezoną.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai spurtavo 11:0, o 18-ąją minutę buvo pabėgę per triuškinamą 23 taškų atotrūkį – 47:24.

„Anadolu Efes“ dueto Vasilije Micičiaus ir Shane'o Larkino galinga atkarpa ir „Zenit“ puolėjo Willo Thomaso nesportine pražanga pasinaudoję svečiai po ilgosios pertraukos prie varžovų priartėjo per 6 taškus.

Nors Billy Barono metimai ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl kilstelėjo Sankt Peterburge krepšininkų persvarą iki 16 taškų, tačiau Sh.Larkinas su kompanija nepasidavė ir vėl alsavo „Zenit“ komandai į nugarą.

Dvikovą uždarė Kevino Pangoso tritaškiai.

„Terminatorius“ iš Lietuvos per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Tai buvo ketvirtas mačas iš eilės, kai Artūras Gudaitis pasiekė šią efektyvumo balų ribą.

Centras vien per pirmuosius du kėlinius savo sąskaitoje turėjo 9 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balus, o dvigubą dublį užfiksavo trečiojo ketvirčio pradžioje.

„Anadolu Efes“ gretose debiutavo iš NBA sugrįžęs Džananas Musa. Bosnis per beveik 2 minutes spėjo atkovoti 2 kamuolius.

Ergino Atamano auklėtiniai iš toli atakavo 24,1 proc. (7 iš 29) taiklumu, o Xavi Pascualiai – 37,5 proc. (9 iš 24).

„Zenit“: Willas Thomasas 14, Austinas Hollinsas ir Kevinas Pangosas – po 13, Artūras Gudaitis 11 (10 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Shane'as Larkinas 20, Bryantas Dunstonas ir Chrisas Singletonas – po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant