2020 12 19

Šaro „Barcai“ – skaudus vakaras: po sauso finišo krito prieš „Maccabi“

Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“ (11-4) namuose turėjo labai daug vargo ir galiausiai po įtemptos kovos bei sausos mačo pabaigos 67:68 (12:17, 20:13, 22:23, 13:15) krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ (6-9) ekipą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Per pirmą kėlinį „Barca“ pelnė vos 12 taškų ir neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo, o štai „Maccabi“ išdalino 7.

Lyg šachmatų partija vyko kova Barselonoje, kur tai viena, tai kita komanda veržėsi į priekį. Po trijų kėlinių „Barca“ turėjo taško persvarą (54:53), bet, įpusėjus lemiamam ketvirčiui, jau „Maccabi“ pirmavo 4 taškais (63:59).

Nickas Calathesas ir Kylas Kuricas tuomet įkrėtė po tritaškį ir svarstykles į savo pusę vėl nusvėrė „Barca“ (65:63).

Žaidimas toliau vyko taškas į tašką. Prasidėjus paskutinei minutei, Šaro auklėtiniai buvo priekyje vienu tašku (67:66). Othello Hunteris pagavo kamuolį ore po Scottie Wilbekino perdavimo ir įkrovė i viršaus su bereikalinga N.Calatheso pražanga.

13 sekundžių, kamuolys rankose ir taško deficitas – tokia buvo „Barcos“ situacija prieš lemiamą ataką. Corry Higginsas pro šalį šveitė tritaškį, o kamuolį atkovojęs K.Kuricas mesti į krepšį jau nespėjo.

Taškų „Barca“ nepelnė paskutines 3 minutes ir 33 sekundes.

Net keturi „Barcos“ žaidėjai surinko minusinį naudingumo balų skaičių, o prasčiausiai rungtynės nusisekė Adamui Hangai – jis nepelnė nė taško, suklydo keturis kartus ir finišavo su -7 rodikliu.

„Maccabi“ komandoje su 15 taškų rezultatyviausias buvo Draganas Benderis, 14 taškų pridėjo Tyleris Dorsey.

„Barcai“ 16 taškų surinko C.Higginsas, N.Mirotičius pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Katalonijos ekipa dvitaškius metė tik 47 proc. (16/34), tritaškius – 35 proc. (7/20) taiklumu.

„Barcelona“: C.Higginsas 16, K.Kuricas ir N.Mirotičius (10 atk. kam.) po 12, N.Calathesas 11.

„Maccabi“: D.Benderis 15, T.Dorsey 14, O.Hunteris ir E.Bryantas po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant