Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 23

Šaro vyrų pergalinga atkarpa dramatiškai nutrūko Valensijoje

„Barcelona“ (10-5) dviejų pergalių atkarpa Eurolygoje nutrūko penktadienio vakarą Valensijoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 83:84 (20:20, 18:21, 21:21, 24:22) dramatiškai pripažino vietos „Valencia“ (7-8) pranašumą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Scanpix“ nuotr.

Katalonų negelbėjo net įspūdingas Nicolo Laprovittolos pasirodymas.

„Barcos“ argentinietis per 34 minutes pelnė 28 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

Tai buvo efektyviausios argentiniečio karjeros rungtynės ir pakartotas asmeninis rezultatyvumo rekordas.

Rokas Jokubaitis žaidė tik 3 minutes ir pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų metimų), po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko -2 naudingumo balus.

„Valencia“: Jasielis Rivero 16, Bojanas Dubljevičius 14, Jaredas Harperis 11.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 28, Janas Vesely 14, Nikola Mirotičius 11.