Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 23

Sensacija: Maskvos CSKA krito Podgoricoje

Kauno „Žalgirį“ trečiadienio vakarą per pratęsimą įveikusi Maskvos CSKA (8-1) ekipa penktadienį sensacingai krito prieš Eurolygos naujokę Podgoricos „Budučnost“ (2-7).
Podgoricos „Budučnost“ – Maskvos CSKA
Podgoricos „Budučnost“ – Maskvos CSKA / „Scanpix“ nuotr.

Per didžiąją pertrauką CSKA dar pirmavo 14 taškų, tačiau trečiąjį kėlinį „Budučnost“ laimėjo 12 taškų skirtumu ir grįžo į rungtynes.

Visiškas chaosas vyko mačo atomazgoje, kai Podgoricoje šeimininkai rengė paskutinę savo ataką.

Jos metu CSKA dar pirmavo tašku, Coty Clarke'o metimas buvo blokuotas, Edwino Jacksono tritaškis net nelietė lanko, tačiau kamuolį pagavo Danilo Nikoličius, kuris ir pelnė pergalingus taškus.

Maskvos klubas dar turėjo 6 sekundes, bet Cory Higginso metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir „Budučnost“ triumfavo.

Su 18 taškų rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Earlas Clarkas, 17 taškų pridėjo Nemanja Gordičius.

CSKA komandoje išsiskyrė Nando De Colo, surinkęs 19 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Budučnost“ krepšininkai tritaškius metė net 61 proc. (14/23), o dvitaškius – 54 proc. taiklumu (19/35).

Tai buvo pirmoji CSKA nesėkmė šiame sezone.

„Budučnost“: E.Clarkas 18, N.Gordičius 17 (7 rez. perd.), D.Nikoličius 14, C.Clarke'as 12.

CSKA: N.De Colo 19 (6 rez. perd.), W.Clyburnas 15, A.Petersas ir C.Higginsas po 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?