Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 31

Stambule – „Olympiakos“ tritaškių kruša ir išvarytas S.Wilbekinas

Pirmos ir trečios Eurolygos turnyrinės lentelės komandų akistatoje – įspūdinga Graikijos klubo pergalė. Pirėjo „Olympiakos“ (15-7) krepšininkai 93:73 (24:10, 27:20, 26:21, 16:22) sudaužė Stambulo „Fenerbahče“ (13-9) komandą.

Tai buvo jau ketvirtoji Georgios Bartzoko treniruojamos Pirėjo „Olympiakos“ pergalė iš eilės.

Nuo pirmųjų minučių dominuoti ėmusi Graikijos komanda pelnė pirmuosius 8 mačo taškus, o po pirmųjų 10 minučių puikiai iš toli atakavusios „Olympiakos“ pranašumas siekė 24:10. Antrojo kėlinio viduryje – net 15:0 svečių ekipos atkarpa, kilstelėjusi Pirėjo krepšininkų persvarą net iki 46:16.

„Fenerbahče“ komandai skęstant, neatlaikė vedlio Scottie Wilbekino nervai. Gynėjas per mažiau nei minutę laiko susilaukė dviejų techninių pražangų bei buvo išvarytas į rūbinę.

Emocijų netvardė ir Stambulo komandos sirgaliai, kurie nušvilpė bei žodžiais atakavo rungtynėse dirbusius arbitrus.

Antrąją mačo pusę dvitaškiu su pražanga pradėjo „Fenerbahče“ žaidėjas Marko Guduričius, sumažinęs Dimitrio Itoudžio ekipos deficitą iki 18 taškų. Meliho Mahmutoglu du tolimi metimai iš eilės ketvirtojo kėlinio viduryje priartino šeimininkus per 13 taškų, bet tai buvo viskas.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Isaiah Canannas. „Olympiakos“ gynėjas realizavo 6 tritaškius iš 9 ir pelnė 20 taškų.

Pergalingame susitikime Pirėjo ekipa realizavo net 17 tritaškių iš 29.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 24 (5/11 trit.), Melihas Mahmutoglu 14 (4/10 trit.), Kostas Antetokounmpo ir Devinas Bookeris – po 10.

„Olympiakos“: Kostas Papanikoloau 21 (10/11 baud.), Isaiah Canannas 20 (6/9 trit.), Thomasas Walkupas (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Saša Vezenkovas (12 atk. kam.) ir Shaquille'as McKissicas – po 12.