Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 08

Stambulo derbyje – rezultatyvus E.Ulanovas ir dar viena „Fenerbahče“ pergalė

Edgaras Ulanovas dar sykį pasiekė dviženklio rezultatyvumo ribą, o jo nauja komanda – Stambulo „Fenerbahče“ (2-0) – Eurolygoje kol kas nepralaimi. Šį kartą Igorio Kokoškovo auklėtiniai laimėjo miesto derbį prieš „Anadolu Efes“ (0-2) – 80:71 (16:23, 26:12, 19:19, 19:14).
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

28-erių lietuvis prie antros „Fenerbahče“ pergalės prisidėjo per 26 minutes pelnydamas 10 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit.) ir atkovodamas 5 kamuolius. Taip pat puolėjas suklydo ir prasižengė po du kartus bei užbaigė rungtynes su 5 naudingumo balais.

Kaip ir prieš savaitę rungtynėse prieš Belgrado „Crvena zvezda“, taip ir šįkart E.Ulanovas didžiąją savo taškų dalį pelnė jau pirmajame kėlinyje, kuriam pasibaigus turėjo 8 taškus.

Primename, jog praėjusią savaitę su „Fenerbahče“ marškinėliais Eurolygoje kaunietis debiutavo sumesdamas 13 taškų.

„Fenerbahče“ pirmavo didžiąją Stambulo derbio dalį, o svarbiausią atkarpą sužaidė ketvirtojo kėlinio viduryje.

„Anadolu Efes“ atsiliko tik 62:63, bet tuomet Nando De Colo vedami jų varžovai truktelėjo į priekį 11:2 ir pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (74:64) bei iškovojo pergalę.

Praėjusiame sezone į Eurolygos titulą taikęs „Anadolu Efes“ klubas naują sezoną pradėjo dviem nesėkmėmis iš eilės – praėjusią savaitę Ergino Atamano komanda nusileido ir Sankt Peterburgo „Zenit“. Tiesa, sezono pradžioje „mėlyniesiems“ tenka verstis be didžiausios žvaigždės Shane'o Larkino, kuris gydosi traumą.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 24 (8/11 metimai, 5 rez. perd., 34 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 11, Tiboras Pleissas ir Jamesas Andersonas po 8.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 20 (7 atk. kam., 28 naud. bal.), Lorenzo Brownas 17, Janas Vesely 13 (10 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant