2020 03 07

Sugrįžimas Katalonijoje: „Barcelona“ surakino „Bayern“ ir pratęsė pergalių seriją

„Barcelona“ (21-7), su kuria kitą savaitę kausis Kauno „Žalgiris“, dvigubą savaitę užbaigė įspūdinga pergale. Prieš keletą dienų Berlyno ALBA ekipą nukovę katalonai prieš Miuncheno „Bayern“ (9-19) laimėjo 83:80 (21:21, 21:20, 15:27, 26:12).
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Su šia pergale „Barcelona“ komandos pergalių serija padidėjo jau iki 9-ių.

Kai per pertrauką „Barca“ pirmavo 42:41, Svetislavas Peščičius Eurolygos reporteriui aiškino, kad jo komanda privalo žaisti geriau nei per pirmus du kėlinius. Deja, trenerio žodžiai žaidėjų nepasiekė.

„Bayern“ ekipa, vedama Grego Monroe, surakino aikštės šeimininkų puolimą, o patys bavarai puolė efektingai ir didino persvarą.

Vienu metu trečiajame kėlinyje Vokietijos ekipa pirmavo 65:50, bet tuomet „Barca“ išsijudino.

Likus žaisti 6 minutes, komandas dar skyrė 13 taškų (73:60). Tuomet Nikola Mirotičius tritaškiu pradėjo šeimininkų sugrįžimą.

Vėliau du iš eilės N.Mirotičiaus tolimi metimai sumažino atsilikimą jau tik iki 2 taškų (75:77). Likus minutei, Pierre'as Oriola smeigė dar vieną komandos tritaškį ir „Barca“ išsiveržė į priekį 78:77. Tuomet N.Mirotičius sumetė baudų metimus, o „Bayern“ sugrįžti taip ir nesugebėjo.

N.Mirotičius iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius, išdalino 4 perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

G.Monroe „Bayern“ komandai pelnė 19 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

„Barca“ pataikė 43 proc. dvitaškių (12/28), 36 proc. tritaškių (11/31) ir 81 proc. baudų metimų (26/32).

„Barcelona“: N.Mirotičius 28 (8 atk. kam., 10 išpr. praž., 37 naud. bal.), C.Higginsas 16, K.Kuricas 13.

„Bayern“: G.Monroe 19 (8 atk. kam.), M.Lo 14, V.Lučičius 12, Z.Sisko 10.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?