Svečius iš Ispanijos nugalėjęs „Virtus“ sugrįžo į pirmą Eurolygos trejetą

Bolonijos „Virtus“ (17-10) krepšininkai užtikrintai sugrįžo į Eurolygą po taurių ir rinktinių pertraukos. Luca Banchi auklėtiniai namuose 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 26:17) nugalėjo „Valencia“ (13-14) ekipą.
Iffe Lundbergas
Iffe Lundbergas / Scanpix/IMAGO/Giulio Ciamillo nuotr.

„Virtus“ buvo atsilikęs 8 taškais pirmajame kėlinyje (12:20), tačiau pamatus pergalei pasidėjo antrame ketvirtyje.

Jį italai užbaigė spurtu 24:7 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviženklę persvarą (44:32).

„Valencia“ po ilgosios pertraukos buvo kelis sykius sumažinusi skirtumą iki 8 taškų, bet arčiau „Virtus“ savo varžovų neprisileido ir pasiekė pakankamai užtikrintą pergalę.

Tik antrą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes laimėjęs Bolonijos klubas sugrįžo į trečiąją poziciją Eurolygoje. „Valencia“ su Belgrado „Partizan“ dalinasi 10-11 vietas ir kaunasi dėl paskutinių vietų įkrintamosiose varžybose.

„Virtus“: Marco Belinelli 16, Jordanas Mickey 14 (7 atk. kam.), Isaia Cordinier 12, Iffe Lundbergas 11.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 20 (7/9 met.), Brandonas Daviesas ir Semi Ojeleye (6 atk. kam.) po 9.