2021 03 05

Šventė Pirėjuje: nutrūkusi „Olympiakos“ juodoji atkarpa ir G.Printezio pasiekimas

Pirėjo „Olympiakos“ (12-16) pergalių sausra trūko pusantro mėnesio, kol į Graikiją neatvyko Belgrado „Crvena zvezda“ (7-21). Puikų puolimą parodę gerai triumfavo 94:79 (30:19, 23:29, 22:19, 19:12).
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“ / Euroleague.net nuotr.

Jei Pirėjo klubas nutraukė aštuonių pralaimėjimų atkarpą, tai „Crvena zvezda“ krepšininkų juodoji serija tęsiasi. Pralaimėjimas Graikijoje – jau šeštas iš eilės.

Rimtus ketinimus nuo sausio 19-osios pergalės skonio nejutęs „Olympiakos“ demonstruoti ėmė jau pirmajame kėlinyje, kuriame surinko 30 taškų.

25-ąją mačo minutę Belgrado krepšininkai jau buvo priekyje minimalia persvara, bet netrukus Georgios Bartzoko auklėtiniai atsakė spurtu 10:0.

Užsikūrė graikai ketvirtajame kėlinyje ėmė bėgti, kol galutinis rezultatas skelbė pergalę 94:79.

Šešis taškus pelnęs Georgios Printezis tapo Eurolygos rekordininkas pagal įmestus dvitaškius, kurių per ilgametę karjerą graikas įsodino net 1137. Pagal šį rodiklį puolėjas susilygino su kroatu Ante Tomičiumi.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs šoklys Shaquielle'as McKisscas, kuris dar atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 20 (4/6 trit.), Saša Vezenkovas 17, Kostas Sloukas 14.

„Crvena zvezda“: Marko Simonovičius 19 (5/8 trit.), Ognjenas Dobričius 11, Jordanas Loydas 10 (5 rez. perd.).