2023 10 06

T.Sedekerskio apmaudas – išslydo pergalė prieš Madrido „Real“

Vitorijos „Baskonia“ (0-1) pirmavo didesnę rungtynių dalį, tačiau pergalę galiausiai šventė išvykoje žaidęs Eurolygos čempionas Madrido „Real“ (1-0) klubas.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Tado Sedekerskio dvitaškio „Baskonia“ pirmavo 6 taškais (75:69).

„Real“ grįžo ir išlygino rezultatą, bet T.Sedekerskis įspūdingu dėjimu vėl išvedė į priekį šeimininkus (77:75).

Liko dvi minutės su puse, per kurias „Baskonia“ nebepelnė nė taško, o tuo pasinaudojęs „Real“ išplėšė sudėtingą pergalę – 77:79 (23:19, 24:24, 20:19, 10:17).

27 minutes žaidęs T.Sedekerskis, kuriam nuo šio sezono patikėtos „Baskonia“ kapitono pareigos, iš viso pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 10 kamuolių ir surinko 17 naudingumo balų.

„Baskonia“: Matthew Costello 16 (3/5 trit.), Chima Moneke (10 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Niccolo Mannionas – po 13, Markusas Howardas 10 (1/8 trit.), Khalifas Diopas (11 atk. kam.) ir Tadas Sedekerskis (10 atk. kam.) – po 8.

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (8 atk. kam.), Sergio Llullas 15, Džananas Musa 13 (7 atk. kam.), Vincentas Poirier 10 (7 atk. kam.), Mario Hezonja 9.