2022 01 21

T.Sedekerskis sužaidė vienas geriausių rungtynių, bet baskus nuskausmino bavarai

Tadas Sedekerskis sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių Eurolygoje, bet to Vitorijos „Baskonia“ (7-13) pergalei neužteko. Baskai namuose 77:84 (17:16, 16:26, 22:19, 22:23) krito prieš Miuncheno „Bayern“ (9-11).
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Euroleague.net

T.Sedekerskis ant parketo praleido 25 minutes, per kurias įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, prasižengė tris kartus ir surinko 21 naudingumo balą.

Nidiškis pakartojo pataikytų tritaškių rekordą ir buvo arti asmeninių rezultatyvių perdavimų (5) ir naudingumo balų (22) rekordų.

Kitas lietuvis Rokas Giedraitis buvo mažiau pastebimas. Jis per 27 minutes pelnė tik 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Baskai galingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 15:6, bet dar pirmajame ketvirtyje „Bayern“ beveik panaikino varžovų persvarą (16:17), o antrame kėlinyje patys susikūrė solidų pranašumą – 39:26.

„Baskonia“ atsitiesė po ilgosios pertraukos ir kelis sykius buvo ištirpdžiusi skirtumą iki 2 taškų, bet bavarai vėl nutolo ketvirtajame kėlinyje.

Corey Waldenas pataikė du tritaškius iš eilės ir „Bayern“ pranašumas vėl buvo dviženklis – 67:57.

Svečiai iš Miuncheno užtikrintai pirmavo ir kėliniui persiritus į antrą pusę (73:62), bet tada baskai pradėjo savo spurtą. Šeimininkai pelnė 9 taškus paeiliui ir kabinosi į varžovus (71:73).

Tačiau tada Othello Hunteris pataikė du dvitaškius, o galutinai baskus pražudė likus 48 sekundėms pataikytas dar vienas C.Waldeno tritaškis (80:73).

Antrą kartą iš eilės pralaimėjusi „Baskonia“ Eurolygoje yra tik penkiolikta. „Bayern“ pakilo į vienuoliktą vietą.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 23 (7/8 dvit., 9/9 baud., 30 naud. bal.), Simone Fontecchio ir Matthew Costello po 12, Tadas Sedekerskis 11 (8 atk. kam.).

„Bayern“: Othello Hunteris (8/10 dvit., 8 atk. kam.), Corey Waldenas (5/7 trit., 6 rez. perd.) ir Augustine'as Rubitas (7 atk. kam.) po 17, Deshaunas Thomasas 13.