2018 12 27

T.Šengelija sudaužė lentą, „Daruššafaka“ nukirto „Olympiakos“

Ispūdingą pergalę ketvirtadienio vakarą Eurolygoje iškovojo ir dvylikos pralaimėjimų seriją nutraukė Stambulo „Daruššafaka“ (2-13), namuose 79:75 (24:12, 18:19, 18:22, 19:22) pranokusi Pirėjo „Olympiakos“ (9-6).
Tornikė Šengelija ir Shavonas Shieldsas
Tornikė Šengelija / Alfredo Pliadžio nuotr.

Turkijos klubas šiame mače vienu metu turėjo net 19 taškų pranašumą (58:39), bet „Olympiakos“ sugebėjo sugrįžti ir mačo pabaigoje kabinosi į pergalę.

Visgi pasivyti kovingų šeimininkų jiems nepavyko.

Pirėjo klubas šiame mače pirmavo tik pačią pirmą susitikimo minutę, kai pataikęs pirmą metimą išsiveržė į priekį 2:0.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 19 (9 rez. perd., 5 per. kam.), Žanis Peineris 16 (9 atk. kam.), Michaelas Ericas 10.

„Olympiakos“: Janis Strelniekas 15, Zachas LeDay‘us 12 (7 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 11, Georgios Printezis 10 (9 atk. kam.).

Kitame mače Vitorijos „Baskonia“ (7-8) svečiuose 85:77 (27:19, 16:17, 14:22, 28:19) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (5-10).

Lemiamas lūžis įvyko ketvirto kėlinio pradžioje, kai baskai smogė atkarpa 25:9 ir įgijo dviženklį pranašumą.

Trečio kėlinio viduryje mačas buvo kuriam laikui sustabdytas. Tornikė Šengelija po greito išpuolio dėjo kamuolį į krepšį ir šis gruzino svorio neatlaikė – lenta suskilo ir rungtynių organizatoriai buvo priversti į areną įvežti kitą krepšį.

„Chimki“: Jordanas Mickey‘us 19, Stefanas Markovičius 14 (6 rez. perd.), Charlesas Jenkinsas 13.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 15, Johannesas Voigtmannas ir Darrunas Hilliardas po 14, Mattas Janningas 12, Luca Vildoza 10 (7 rez. perd.).