„Žalgiris“ Tel Avive laimėjo tik antrą kartą nuo 2000-ųjų. Pastarąjį kartą pergale „Maccabi“ arenoje žalgiriečiai džiaugėsi daugiau nei prieš 12 metų – 2004-ųjų gruodį.
„Žalgiris“ šį sezoną išvykoje laimėjo 7 Eurolygos rungtynes, namuose – 6. Daugybę metų „Žalgiris“ buvo žinomas kaip „namų komanda“.
Iki šio sezono „Žalgiris“ nuo 2000-ųjų, t.y. per 17 metų, „Top 16“ etapuose svečiuose buvo laimėjęs iš viso 4 kartus.
Edgaras Ulanovas pelnė 20 taškų ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje. Jis taip pat pataikė 3 tritaškius iš 5. Daugiau kaip tris tritaškius Eurolygoje puolėjas dar nebuvo įmetęs.
Paulius Jankūnas ne tik pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą, bet taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus – tai jo karjeros rekordas.
Antanas Kavaliauskas pelnė 14 taškų ir surinko 18 naudingumo balų – tai antros rezultatyviausios ir naudingiausios jo rungtynės Eurolygoje. Atkovojęs 7 kamuolius, jis taip pat pakartojo asmeninį rekordą.
Kevinas Pangosas dvejas pastarąsias rungtynes nebuvo išmetęs nė vieno tritaškio, bet Tel Avive pataikė 2 iš 5, pelnė 15 taškų, surinko 16 naudingumo balų ir sužaidė rezultatyviausią bei naudingiausią mačą per du pastaruosius mėnesius.
Leo Westermannas antrosiose rungtynėse iš eilės atliko 8 rezultatyvius perdavimus – iš viso 16 per tris dienas.
Renaldas Seibutis pataikė 5-ąjį tritaškį šį sezoną ir surinko 9 naudingumo balus – tai buvo antras naudingiausias jo mačas šių metų Eurolygoje.
Brockas Motumas pirmą kartą šį sezoną neišmetė nė vieno tritaškio. Iki tol per 27 rungtynes jis buvo pataikęs 32 iš 73 (43,8 proc.).
Isaiah Hartensteinas penktą kartą šį sezoną pasirodė aikštėje ir pelnė 3 taškus – vienaip ar kitaip, tai kol kas rezultatyviausios jo rungtynės Eurolygoje.
Per 40 minučių „Žalgiris“ varžovams neišrašė nė vieno bloko.
Dėl Stambulo „Anadolu Efes“ pergalės prieš Stambulo „Fenerbahče“, „Žalgiris“ prarado teorinę galimybę patekti į Eurolygos ketvirtfinalį.