Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2020 01 10

Tolimų metimų salvę paleidęs Leo Westermannas nukalė „Fenerbahče“ pergalę Vitorijoje

Vangiai sezoną pradėjęs Leo Westermannas prapliupo komandai itin reikalingu metu. Buvęs žalgirietis pataikė net 7 tritaškius ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (7-11) išvykoje 79:65 (20:11, 22:17, 20:17, 17:20) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (7-11).
Leo Westermannas
Leo Westermannas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

L.Westermannas šiame mače pataikė net 7 tritaškius iš 8 ir pelnė 21 tašką – tokių skaičių Eurolygoje jis dar nebuvo pasiekęs.

Įdomu tai, kad per iki šiol sužaistas 11 rungtynių su „Fenerbahče“ marškinėliais prancūzas iš viso buvo pelnęs vos 19 taškų, arba 1,7 taško per susitikimą.

Taikliais tritaškiais Leo pražydo jau pirmajame kėlinyje, kai trys jo tolimos bombos per 76 sekundes leido svečiams atitrūkti 12:3.

Išskirtinį savo pasirodymą įžaidėjas pratęsė po ilgosios pertraukos – trečiajame kėlinyje jis pataikė vieną tolimą metimą, o ketvirtajame atsakė į visus rungtynėse dar buvusius klausimus tris tritaškius pataikydamas vos per kiek daugiau nei minutę.

Antrą pergalę iš eilės iškovojusios „Fenerbahče“ gretose jau žaidė ir komandą papildę naujokai.

Malcolmas Thomasas per beveik 27 minutes pelnė 3 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų, tuo tarpu į „Fenerbahče“ sugrįžęs Jamesas Nunnally per beveik 5 minutes nepasižymėjo niekuo.

Turkijos vicečempionai rungtynėse Vitorijoje iš viso pataikė net 16 tritaškių iš 27.

Stambulo klubas po šios pergalės pasivijo „Baskonia“ turnyrinėje lentelėje. Abi komandos dabar dalijasi 12-13 vietas.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 21 (8/10 metimai, 7 atk. kam., 37 naud. bal.), Youssoupha Fallas 18 (7/8 dvit.), Nikas Stauskas 9 (1/5 trit.).

„Fenerbahče“: Leo Westermannas 21 (7/8 trit.), Derrickas Williamsas 16 (4/6 trit., 5 rez. perd.), Nando De Colo 11 (3/4 trit.), Melihas Mahmutoglu ir Luigi Datome po 9.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?