2016 11 02

Trečioji pergalė: „Barcelona“ svečiuose įveikė „Maccabi“

Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse „Barcelona“ (3-2) krepšininkai svečiuose 79:69 (20:18, 20:16, 18:13, 21:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (2-3).
Tyrese'as Rice'as (kairėje)
Tyrese'as Rice'as (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

Per pirmąsias 17 rungtynių minučių katalonai buvo priekyje vos kartą, kai J.Dorsey dvitaškis leido jiems laimėti pirmąjį ketvirtį – 20:18. Vis dėlto paskutines tris minutes antrajame ketvirtyje „Barca“ laimėjo 10:3 ir išsiveržė į priekį 40:34.

Po pertraukos „Maccabi“ kurį laiką žaidė su katalonais lygiai, tačiau ir vėl koją pakišo ketvirčio pabaiga. Likus dviems su puse minutės iki trečio kėlinuko pabaigos „Barcelona“ pirmavo tik 50:47, kai pašėlo T.Rice'as.

Amerikietis vienas sumetė 8 taškus iš eilės, pirmą kartą suteikdamas svečiams dviženklę persvarą – 58:47.

„Maccabi“: A.Goudelockas (5/7 dvit.) 19, D.Smithas (4/7 trit.) 18, C.Iversonas 10.

„Barcelona“: T.Rice'as (6/10 dvit.) 21, P.Koponenas 14, J.Dorsey (5/5 dvit., 10 atk. kam.) 11.