2021 12 09

Tyliame Miunchene sugriuvęs „Anadolu Efes“ grimzta žemyn

Po keturių pergalių iš eilės – du paeiliui pralaimėjimai. Stambulo „Anadolu Efes“ (6-8) klubas po nesėkmės prieš „Barcelona“ suklupo ir Miunchene.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 71:83 (23:27, 15:17, 26:22, 7:17) nusileido „Bayern“ (7-7) komandai.

Mačas vyko tuščioje „Audi Dome“ arenoje – dėl naujosios omikron atmainos Bavarijoje sporto renginiuose draudžiama lankytis žiūrovams.

Lemiamą spurtą bavarai atliko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai spurtavo 9:1 ir likus trims minutėms susikrovė dviženklį pranašumą (77:67).

Per likusį laiką „Efes“ dar bandė kabintis, bet laiko svečiams iš Stambulo nebeužteko.

Per ketvirtąjį kėlinį Eurolygos čempionai į bavarų krepšį įmetė viso labo 7 taškus.

Pergalė „Bayern“ leido aplenkti nugalėtus varžovus turnyrinėje lentelėje ir pakilti į dešimtą vietą. „Anadolu Efes“ yra vienuolikti.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius (12 atk. kam., 29 naud. bal.), Augustine'as Rubitas ir Deshaunas Thomasas po 18, Othello Hunteris 10 (7 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas ir Rodrigue'as Beaubois po 18, Bryantas Dunstonas 13, Vasilije Micičius 12.