2016 11 17 /21:31

UNIKS neaplenkė „Žalgirio“ – krito namie prieš „Maccabi“

Kazanės UNIKS (2-6) krepšininkams nepavyko pakilti iš priešpaskutinės Eurolygos reguliaraus sezono turnyro lentelės vietos. Rusijos klubas savo aikštėje 73:74 (17:25, 21:16, 16:20, 19:13) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (4-4).
Sonny Weemsas
Sonny Weemsas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atkakliose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę. Du D.J.Seeley ir Yogevo Ohayono tritaškiai likus žaisti tris minutes persvėrė rezultatą „Maccabi“ naudai – 69:67.

Keithas Langfordas rezultatą išlygino, tačiau per paskutinę minutę iki tol tik vieną metimą pataikęs Sony Weemsas įmetė du dvitaškius, nulemdamas „Maccabi“ pergalę.

Likus žaisti 24 sek. UNIKS dar bandė išvengti pralaimėjimo imdamasi pražangų taktikos. D.J.Seely ipataikė tik vieną baudą, o K.Langfordas paskutinę sekundę įmetė tritaškį, tačiau to nepakako.

UNIKS: K.Langfordas 22, P.Antipovas 12, M.Baničius 10, K.Kaimakoglou 8.

„Maccabi“: D.Smithas 16 (6 atk. kam.), C.Iversonas 12 (6 atk. kam.), D.J.Seeley 10 (6 rez. perd.).

Stambule vyko dar vienas miesto derbis, kuriame „Fenerbahče“ (5-3) po atkaklios kovos 88:80 (17:25, 26:17, 21:19, 24:19) įveikė „Anadolu Efes“ (3-5).

Nugalėtojus į pergalę vedė Kosto Slouko (21 taškas, 3/3 trit.) ir Jano Vesely (20 taškų, 7/8 dvit.) duetas.

„Anadolu Efes“ gretose Jaysonas Grangeris pelnė 19, Bryantas Dunstonas pridėjo 11, o Bryce'as Cottonas – 10 taškų.

Tai buvo antrasis „Fenerbahče“ laimėtas miesto derbis Eurolygoje – ketvirtajame ture nugalėtas „Galatasaray“.