2023 10 13

„Valencia“ dramatiškame trileryje nukovė „Fenerbahče“ vyrus

Dramatišką pergalę Eurolygoje penktadienio vakarą iškovojo „Valencia“ (2-0) ekipa, namuose 77:74 palaužusi Stambulo „Fenerbahče“ (1-1) vyrus.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Pirmajame kėlinyje ispanai pirmavo net 13 taškų perrsvara (22:9), bet svečiai kelti baltos vėliavos nesiruošė ir grįžo į kovą dėl pergalės.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus 10 sek. ir Valensijos ekipai pirmaujant 75:73, šeimininkai prarado kamuolį išsimesdami iš užribio.

Likus 5 sek. Scottie Wilbekinas baudos metimais galėjo išlyginti rezultatą, bet prametė antrą metimą, o tada šeimininkai baudomis įtvirtino pergalę.

Valensijos komanda šį Eurolygos sezoną pradėjo dviem pergalėmis.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas per 21 minutę surinko 18 taškų.

Pralaimėjusiams Tyleris Dorsey pelnė 17 taškų.