2020 02 07

„Valencia“ spurtas ketvirtame kėlinyje nuskandino „Bayern“

Sunkią, bet labai svarbią pergalę Eurolygoje penktadienio vakarą iškovojo „Valencia“ (12-12) klubas, svečiuose 66:59 (15:13, 9:17, 21:16, 21:13) pranokęs autsaiderį Miuncheno „Bayern“ (7-17).
Gregas Monroe
Gregas Monroe / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Vokietijos komanda nemažą rungtynių dalį buvo priekyje, o antrojo kėlinio pabaigoje net buvo įgijusi rekordinę devynių taškų persvarą, bet ispanai parodė charakterį ir sugebėjo atsitiesti.

Lemiamą spurtą svečiai surengė ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kai spurtavo 8:0 ir iš lygaus rezultato įgijo aštuonių taškų pranašumą (60:52).

Nors bavarai dar bandė atsigriebti ir sugebėjo priartėti, išsigelbėti jiems nepavyko.

Tai buvo trečia Bavarijos ekipos nesėkmė ir „Bayern“ Eurolygos turnyro lentelėje žengia paskutinis.

Valensijos komanda toliau kabinasi į atkrintamąsias ir užima septintą vietą.

Nugalėtojams po 11 taškų įmetė Aaronas Doornekampas ir Mike’as Tobey, 10 – Vanja Marinkovičius.

Miuncheno ekipai 15 taškų surinko Gregas Monroe (6 atk. kam.) 12 – Nihadas Djedovičius, 10 – Paulas Zipseris.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?