Vejasi lyderį – „Virtus“ per kėlinį pačirškino vokiečius

Europą šį sezoną stebinantis Bolonijos „Virtus“ (14-5) klubas nestabdo. Luca Banchi auklėtiniai svečiuose įtikinamai nugalėjo ir Berlyno ALBA (3-16) ekipą – 83:68 (26:8, 22:18, 15:24, 20:17).
Bolonijos „Virtus“ krepšininkai
Bolonijos „Virtus“ krepšininkai / Scanpix/IMAGO/IPA Sport nuotr.

Bolonijos krepšininkai į priekį Berlyno „Mercedes-Benz“ arenoje šovė jau per pirmąsias rungtynių minutes.

Marco Belinelli smeigė tris tritaškius, Tornikė Šengelija sužaidus kėlinį turėjo 8 taškus, o „Virtus“ pirmavo net 26:8.

Italų vežimas nestojo ir antrajame kėlinyje, kurio metu skirtumas tarp komandų išaugo net iki 26 taškų (48:22), o įpusėjus mačui „Virtus“ pirmavo 48:27.

ALBA persigrupavo per ilgąją pertrauką ir pagreitinusi žaidimą bei pataikiusi keturis tritaškius sumažino skirtumą iki vienženklio (49:58), tačiau „Virtus“ atkurti intrigos varžovams neleido.

Taškus ėmė rinkti Iffe Lundbergas, o svečių pranašumas vėl išaugo iki užtikrinto – 73:54 ketvirtojo kėlinio viduryje.

„Virtus“ triumfavo jau septintą kartą per aštuonerias pastarąsias rungtynes ir sutvirtino savo antrąją poziciją bei priartėjo prie absoliutaus lyderio Madrido „Real“ (16-2).

ALBA su trimis pergalėmis dalinasi paskutines dvi vietas su Vilerbano ASVEL.

ALBA: Matteo Spagnolo ir Johannesas Thiemannas po 13, Sterlingas Brownas 12.

„Virtus“: Tornikė Šengelija (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Bryantas Dunstonas (6 atk. kam.) po 12, Iffe Lundbergas 11 (1/7 trit.), Danielis Hackettas 10.