2021 12 09

Vieni Eurolygos lyderių neišgyveno Belgrado pragare

Su trijų pergalių serija į Belgradą atvažiavęs Pirėjo „Olympiakos“ (9-5) klubas Serbijos sostinę paliks tuščiomis. Georgio Bartzoko auklėtiniai 76:81 (15:19, 23:17, 15:20, 23:25) nusileido „Crvena zvezda“ (6-8) krepšininkams.
Nikola Kaliničius
Nikola Kaliničius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Olympiakos“ prieš šį turą buvo trečioje Eurolygoje vietoje ir atvyko į Belgradą laimėję trejas rungtynes iš eilės, o ketvirtojo kėlinio viduryje dar pirmavo 64:62.

Visgi Nikolos Kaliničiaus ir Nate'o Wolterso pastangomis „Crvena zvezda“ sugrįžo į priekį, o N.Kaliničiaus dvitaškis prasidėjus priešpaskutinei minutei padidino komandos persvarą iki 5 taškų – 75:70.

Galutinai svečių iš Graikijos viltis pražudė likus minutei taiklų tritaškį švystelėjęs Branko Lazičius.

Net ir pralaimėjęs „Olympiakos“ liko trečias, bet jau rytoj graikus gali pasivyti Maskvos CSKA arba Milano „Olimpia“.

„Crvena zvezda“ Eurolygoje rikiuojasi dvylikta.

„Crvena zvezda“: Nikola Kaliničius 25 (6 rez. perd.), Luka Mitrovičius 12 (8 atk. kam.), Dejanas Davidovacas 11, Nate'as Woltersas ir Nikola Ivanovičius po 10.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 18 (4/7 trit.), Kostas Sloukas ir Sasha Vezenkovas po 12.