„Virtus“ nuo gėdos prieš autsaiderius išgelbėjo įspūdingas ketvirtas kėlinys

Bolonijos „Virtus“ (15-7) atsitiesė po dviejų pralaimėjimų iš eilės. Luca Banchi auklėtiniai namuose po labai sėkmingo ketvirtojo kėlinio 73:63 (19:10, 8:22, 18:22, 28:9) nugalėjo Vilerbano ASVEL (4-18).
Danielis Hackettas
Danielis Hackettas / Scanpix/Nicholas Russo/IPA/IPA/SIPA nuotr.

Italams nebuvo lengva. Nors pirmajame kėlinyje „Virtus“ atitrūko dviženkliu skirtumu (17:7), tačiau Youssoupha Fallo ir Pariso Lee vedami svečiai dominavo antrajame ir trečiajame ketvirčiuose bei patys nutolo 48:37.

„Virtus“ po trijų kėlinių dar turėjo 9 taškų deficitą (45:54), bet paskutiniame ketvirtyje ASVEL nepelnė taškų penkias minutes, „Virtus“ per tą laiką spurtavo 14:0 ir susigrąžino kontrolę į savo rankas – 62:56.

Pasiekti pergalę italams nesutrukdė netgi tai, jog teko verstis be traumą patyrusio vieno naudingiausių Eurolygos krepšininkų Tornikės Šengelijos.

„Virtus“ ir vėl pasivijo „Barcelona“ pagal pergalių skaičių bei dalijasi su katalonais 2-3 vietas. ASVEL kartu su Berlyno ALBA yra Eurolygos dugne.

„Virtus“: Danielis Hackettas 19 (8/11 met., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Marco Belinelli 18 (4/14 trit.), Isaia Cordinier 12.

ASVEL: Youssoupha Fallas 17 (6/9 dvit., 12 atk. kam., 25 naud. bal.), Parisas Lee 14 (12 rez. perd., 4 per. kam.), Joffrey Lauvergne'as 9.