Vos neprisižaidę Šaro vyrai kyla į pirmą vietą Eurolygoje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (22-10) beveik išbarstė 18 taškų persvarą savų sirgalių akivaizdoje, bet pakilo į pirmą vietą Eurolygoje.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Vida Press nuotr.

Šaro vyrai penktadienio vakarą namie 82:77 palaužė jau tik dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje kovojančią Vitorijos „Baskonia“ (13-19) ekipą ir jos kapitoną kitą lietuvį Tadą Sedekerskį.

„Fenerbahče“ pergalėmis susilygino su Pirėjo „Olympiakos“ (22-10), kuri sezono pabaigoje įkrito į duobę – pralaimėjo jau trečią sykį iš eilės.

Turkijos klubas lenkia „Olympiakos“, nes turi tarpusavio pranašumą – laimėjo abu tarpusavio susitikimus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Fenerbahče“ pirmavo net 57:39. Atrodo, kad šeimininkai švęs lengvą pergalę, bet „Baskonia“ pakilo į šturmą.

Susitikimo pabaigoje skirtumas sumenko iki 4 taškų (80:76), o svečiai dar turėjo ir kamuolį savo rankose, bet „Fenerbahče“ atsilaikė.

Iki reguliariojo sezono pabaigos Eurolygoje lieka du turai. „Fenerbahče“ dar žais su „Baskonia“ namuose ir Miuncheno „Bayern“ išvykoje.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 17 (7 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 11 (4/13 met., 5 rez. perd.), Devonas Hallas ir Marko Guduričius po 10.

„Baskonia“: Nikos Rogkavopoulos 14, Trentas Forrestas (12 rez. perd.) ir Chima Moneke po 12.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“