„Žalgirį“ priimsiantis ASVEL sugėrė jau dešimtą pralaimėjimą iš eilės

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirį“ savo arenoje priimsiantis Vilerbano ASVEL (2-16) klubas gavo dar vieną niuksą Eurolygoje. Gianmarco Pozzecco auklėtiniai svečiuose neturėjo šansų prieš Belgrado „Partizan“ – 77:90 (17:23, 14:27, 14:19, 32:21).
Gianmarco Pozzecco
Gianmarco Pozzecco / Scanpix//IPA/SIPA nuotr.

Tai jau dešimtas iš eilės Prancūzijos komandos pralaimėjimas šiame sezone.

ASVEL laimėjo tik dukart – pirmoje lapkričio pusėje svečiuose įveikė „Žalgirį“ ir namuose nugalėjo Berlyno ALBA.

Būtent su „Žalgiriu“ prancūzai žais kitas rungtynes ketvirtadienį, kai priims Lietuvos čempionus „Astroballe“ arenoje. Tai bus pirmoji Italijos specialistų G.Pozzecco ir Andrea Trinchieri tarpusavio akistata.

Rungtynėse Belgrade šeimininkai dominuoti ėmė antrajame kėlinyje. Jo metu „Partizan“ laimėjo atkarpą 19:6 ir nurūko į priekį net 21 taško skirtumu – 50:29.

Varžovus talžę Željko Obradovičiaus auklėtiniai trečiojo kėlinio viduryje pasiekė 30 taškų ribą (64:33), o sušvelninti skirtumą ASVEL pavyko tik sėkmingiau sužaidus likusią rungtynių dalį.

Vilerbano ekipa yra absoliuti šio sezono Eurolygos autsaiderė, o šešerias iš pastarųjų aštuonerių rungtynių laimėjęs „Partizan“ dalinasi 6-9 vietas su dar trimis komandomis.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22 (5/9 dvit., 4/5 trit.), Danilo Andjušičius 15, Ognjenas Jaramazas 11.

ASVEL: Mike'as Scottas 24 (6/9 dvit., 3/8 trit., 10 atk. kam., 28 naud. bal.), Edwinas Jacksonas 11, Davidas Lighty 10.