2021 03 02

„Žalgirio“ konkurentų akistatoje – penktoji įsibėgėjusios „Anadolu Efes“ pergalė iš eilės

Vis geresnį žaidimą demonstruojanti Stambulo „Anadolu Efes“ (16-10) namuose 99:83 (18:23, 28:17, 22:18, 31:25) pranoko „Valencia“ (14-13). Tai buvo penktoji Turkijos klubo pergalė Eurolygos iš eilės, pakėlusi juos į ketvirtąją vietą.
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“ / Euroleague.net nuotr.

Turkijoje susitiko vieni pagrindinių Kauno „Žalgirio“ varžovų kovoje dėl vietos atkrintamosiose. Prieš šią dvikovą Stambulo ekipa užėmė 7-ąją vietą turnyre, tuo metu „Valencia“ žengė 9-oje pozicijoje.

Ergino Atamano auklėtiniai tolti ėmė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai surinko 10 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos buvęs žalgirietis Vasilije Micičius pelnė dvitaškį su pražanga, pakėlė šeimininkų persvarą iki 15 taškų ir padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

Karjeros mačą sužaidė „Anadolu Efes“ centras Sertacas Sanli, pelnęs 20 taškų (4/6 dvit., 3/3 trit., 3/3 baud.), atkovojęs 2 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

Abi komandos antradienio vakarą puikiai atakavo iš toli – Stambulo krepšininkai realizavo 18 tritaškių iš 31 (58,1 proc.), tuo metu „Valencia“ – 14 iš 31 (45,2 proc.).

„Anadolu Efes“: Sertacas Sanli 20 (3/3 trit., 26 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 19 (5/7 trit.), Vasilije Micičius 16, Shane'as Larkinas 15 (5/9 trit.), Krunoslavas Simonas 14.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 15, Derrickas Williamsas ir Klemenas Prepeličius (4/6 trit.) – 13, Mike'as Tobey 12.