2018 12 27 /23:58

Žvėriškas „Maccabi“ „centro“ pasirodymas pražudė „Olimpia“ su dviem lietuviais

Dramatišką pralaimėjimą Eurolygos pirmojo rato finiše patyrė Milano „Olimpia“ (7-8) su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. Italijos klubas 92:94 svečiuose nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (7-8) ekipai, kurios gretose įspūdingą pasirodymą surengė Johnny O‘Bryantas.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Prasidėjus paskutinei minutei Vladimiras Micovas pataikė su pražanga ir išvedė „Olimpia“ į priekį (92:91), bet jau kitos atakos metu Alexas Tyusas sumetė baudas ir sugrąžino pranašumą šeimininkams.

Mike'as Jamesas dar bandė gelbėti situaciją, bet nepataikė. Kai Kendricko Ray ranka prie baudų metimo linijos sudrebėjo, „Olimpia“ gavo dar vieną šansą išsigelbėti, bet Jeffas Brooksas irgi metė pro šalį.

A.Gudaitis žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, gavo bloką, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 13 minučių pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo kamuolį, du kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Geriausią šio sezono Eurolygos pasirodymą surengė J.O‘Bryantas, kuris pelnė 32 taškus (5/8 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 44 naudingumo balus.

„Maccabi“: Johnny O‘Bryantas 32, Alexas Tyusas 16 (7 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 13, DeAndre Kane‘as 12 (6 atk. kam.).

„Olimpia“: Nemanja Nedovičius 17, Mike’as Jamesas (8 rez. perd.) ir Vladimiras Micovas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 16, Jeffas Brooksas 13, Kalebas Tarczewskis 10.

Paskutiniame ketvirtadienio mače „Barcelona“ (8-7) namuose 80:65 (23:29, 16:21, 20:7, 21:8) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (9-6).

„Barcelona“: Pierre‘as Oriola 14, Kevinas Seraphinas (8 atk. kam.) ir Chrisas Singletonas po 13, Adamas Hanga 10.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 13 (6 atk. kam.), Vasilije Micičius 11 (7 rez. perd.)