2017 09 03

16 taškų deficitą ketvirtame kėlinyje panaikinę izraeliečiai netikėtai nukovė vokiečius

Denisas Schroederis šypsodamasis grįžo į gynybą, kai Robinas Benzingas ketvirto kėlinio pradžioje pataikė iš toli ir padidino vokiečių pranašumą iki 16 taškų – rekordinės persvaros šiose rungtynėse (75:59).
Izraelis – Vokietija
Izraelis – Vokietija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurobasket 2017

Tačiau du pralaimėjimus šiame Europos krepšinio čempionate jau patyręs Izraelis šįkart nekapituliavo: atsitiesė ir laimėjo rungtynes 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11).

Paskutinių 9 minučių atkarpą izraeliečiai laimėjo 23:5.

Danielis Theisas tritaškiu su sirena galėjo išplėšti pergalę Vokietijai, tačiau metimas nebuvo tikslus.

Tai pirmas vokiečių pralaimėjimas B grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuva. Izraeliui – pirma pergalė.

Vokietija: D.Schroderis 20, D.Theisas 15 (15 atk. kam.), J.Voigtmannas 13, D.Barthelas 10.

Izrealis: R.Howellas 23 (9 atk. kam., 7 per. kam.), O.Casspi 20 (11 atk. kam.), G.Pnini 15, G.Mekelis 12.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?