2020 11 07

42 taškus varžovams sukratęs K.Simonas išgelbėjo „Anadolu Efes“ nuo sensacijos

Turkijoje užfiksuotas neabejotinai įspūdingiausias individualus pasirodymas šiame sezone. Stambulo „Anadolu Efes“ (7-0) gynėjas Krunoslavas Simonas pelnė net 42 taškus, o jo vedamai ekipai pavyko išvengti sensacijos – 90:84 (24:20, 22:26, 22:27, 22:11) nugalėta „Fethiye Belediyespor“ (2-5).
Krunoslavas Simonas
Krunoslavas Simonas / „Scanpix“ nuotr.

Surengti 42 taškų pasirodymą 35-erių metų gynėjui prireikė 32 minučių, o kroato pataikymas – tiesiog fantastiškas.

K.Simonas pataikė 11 dvitaškių iš 12, 4 tritaškius iš 7 ir visas 8 baudas. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jau po dviejų kėlinių atakuojantis gynėjas savo sąskaitoje turėjo 26 pelnytus taškus. Tai rezultatyviausios K.Simono karjeros rungtynės.

Po trijų kėlinių „Anadolu Efes“ dar turėjo penkių taškų deficitą, tačiau lemiamame ketvirtyje spurtavo 11:0 ir rungtynių pabaigoje jau kontroliavo situaciją.

Nugalėtojų gretose vienintelis kitas dviženklininkas su 14 taškų buvo Bugrahanas Tunčeras.

Šeimininkų gretose 25 taškus pelnė Elginas Cookas, 16 taškų ir 10 kamuolių rinko Darionas Atkinsas.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant