Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 02

A.Kulboka pelnė trečdalį komandos taškų, bet neišgelbėjo nuo „Panathinaikos“ dominavimo

Graikijos krepšinio lygoje susidūrė dvi lietuvius savo gretose turinčios komandos – Patrų „Promitheas“ (4-6) su Arnoldu Kulboka bei Atėnų „Panathinaikos“ (8-2) su Artūru Gudaičiu ir Mariumi Grigoniu.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / nuotr. ltu.basketball/facebook.com

Įtikinamą pergalę iškovojo svečiuose žaidęs PAO klubas – 75:44 (25:8, 21:17, 19:15, 10:4).

Neišgelbėjo Patrų klubo ir daugiau nei trečdalį komandos taškų įmetęs A.Kulboka.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 16 taškų (1/3 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė.

„Panathinaikos“ ekipai A.Gudaitis per 16,5 minutės pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus prasižengė ir sykį suklydo.

M.Grigonis nerungtyniavo.

Atėnų klubas pergalingą persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 25:8, o antrame ketvirtyje triuškino oponentus net 26 taškais (42:16).

Ketvirtajame kėlinyje atėniečiai savo varžovams leido įmesti viso labo 4 taškus.

Po skaudžios nesėkmės graikų derbyje Eurolygoje prieš Pirėjo „Olympiakos“ atsitiesęs „Panathinaikos“ yra antras Graikijos lygoje. „Promitheas“ žengia tik aštuntoje vietoje dvylikos komandos turnyre.

„Promitheas“: Arnoldas Kulboka 16 (4/10 trit.), Nemanja Dangubičius 8.

„Panathinaikos“: Georgios Kalaitzakis 16, Georgios Papagiannis (6 atk. kam.) ir Derrickas Williamsas po 10, Mateuszas Ponitka 9 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).