2021 04 25

A.Kulboka vieną rezultatyviausių sezono pasirodymų surengė prieš Eurolygos klubą

Arnoldas Kulboka apsunkino „Valencia“ (20-11) krepšininkų vakarą surengdamas vieną rezultatyviausių sezono pasirodymų ACB pirmenybėse, tačiau lietuvio atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (7-24) svečių tvirtovėje pralaimėjo rezultatu 90:99 (33:17, 18:25, 21:30, 18:27).
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / FIBA nuotr.

Taikliarankis puolėjas ant parketo praleido beveik 29 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), sugriebė 3 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau šiame ACB sezone A.Kulboka žaidė tik 12-ajame ture, kuomet į Sevilijos „Real Betis“ krepšį sumetė 23 taškus.

Įspūdingai rungtynėse startavę baskai antrajame kėlinyje turėjo net 21 taško pranašumą, tačiau svečių žaidimas greitai pradėjo ristis žemyn, o sėkmingai taškus rinkusi „Valencia“ ketvirtajame kėlinyje galiausiai perlaužė rungtynių eigą į savo pusę.

„Valencia“ ACB pirmenybėse žengia penkta, o Bilbao ekipa užima priešpaskutinę 17-tąją vietą.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 22, Bojanas Dubljevičius 18 (10 atk. kam., 31 naud. bal.), Nikola Kaliničius 13 (18 atk. kam.), Samas Van Rossomas 11 (5/5 dvit.), Derrickas Williamsas 10.

Bilbao „RETAbet“: Arnoldas Kulboka 20, Jaroslawas Zyskowskis 19 (3/3 trit.), Johnas Jenkinsas 17 (5/7 trit.), Jaylonas Brownas 12.