2022 12 31

A.White'as Turkijoje debiutavo pergale prieš A.Milaknį

Turkijos krepšinio čempionate šeštadienį vienas prieš kitą vėl stojo du buvę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Aaronas White'as per savo debiuto Stambulo „Daruššafaka“ ekipoje rungtynes įveikė Bursos „Tofaš“ su Artūru Milakniu 88:82 (25:19, 28:16, 17:15, 18:32).
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / TOFAŞ Spor Kulübü nuotr.

Po 3 kėlinių Stambulo komanda pirmavo net 70:50, tačiau Bursos ekipai pavyko atkurti intrigą ir sumažinti atsilikimą iki vieno metimo (82:84). Vis dėlto pergalė atiteko visą mačą solidžiau žaidusiai komandai.

A.Milaknis savo ekipai per 27 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/7 trit.) bei po kartą atkovojo kamuolį ir prasižengė.

A.White‘as jau per pirmąsias savo rungtynes naujojoje komandoje žaidė 22 min., per jas prametė abu mestus dvitaškius, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Po šių rungtynių Turkijos čempionate „Daruššafaka“ (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) žengia septinta, o „Tofaš“ (6/7) – aštuntas.