2018 11 13

AEK aukštaūgio nesulaikęs „Lietkabelis“ iš Graikijos grįžta tuščiomis

FIBA Čempionų lygos turnyre antradienį pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2-4) krepšininkai, svečiuose 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) nusileidę Atėnų AEK (5-1) su Jonu Mačiuliu.
Jonas Mačiulis ir Saulius Kulvietis
Jonas Mačiulis ir Saulius Kulvietis / FIBA nuotr.

Aukštaičiai palūžo tik pačiomis paskutinėmis dvikovos minutėmis, kai nesugebėjo sustabdyti AEK aukštaūgio Vince'o Hunterio.

J.Mačiulis ant parketo praleido net 33 minutes, bet taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Kitas rungtynes Čempionų lygoje Panevėžio klubas žais lapkričio 21 dieną namuose su Fuenlabrados „Montakit“.

AEK: Vince'as Hunteris 28 (9 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis 12, Dimitris Moraitis 7.

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 10, Mike'as Morrisonas 9, Simas Jasaitis ir Saulius Kulvietis po 8.