Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 17

Aiškūs „Ryto“ varžovai FIBA Čempionų lygos „Top-16“ etape

Lemiamą mačą laimėjęs ir įkrintamųjų seriją išgyvenęs Vilniaus „Rytas“ žengė į FIBA Čempionų lygos „Top-16“ etapą.

Jame 16 stipriausių turnyro komandų vėl bus suskirstytos į keturias grupes po keturis klubus.

Lietuvos čempionai žais J grupėje kartu su Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija), Manresos BAXI (Ispanija) ir Stambulo „Bahčešehir Koleji“ (Turkija).

„Telekom Baskets“ lengviausiai įveikė pirmąjį etapą, laimėjusi B grupę su 5 pergalėmis iš 6 galimų. Bonos ekipa užima 2 vietą ir Vokietijos lygoje, turinti lygiai pergalių su Berlyno ALBA.

BAXI į „Top-16“ pateko laimėjusi F grupę su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais. Tiesa, Ispanijos pirmenybėse Manseros ekipa toli gražu nežiba – dalinasi paskutinę vietą ir rizikuoja iškristi į žemesnę lygą.

Paskutinė, kartu su „Rytu“, į J grupę žengė „Bahčešehir Koleji“ ekipa, dramatiškai laimėjusi įkrintamųjų seriją 2-1 su Ostendės „Filou“ iš Belgijos.

Lemiamą mačą antradienį vakarą Stambulo klubas laimėjo tik po pratęsimo, ketvirtajame kėlinyje panaikinęs net 11 taškų deficitą – 87:81. Turkijos lygoje „Bahčešehir Koleji“ žengia 6 vietoje.

„Top-16“ etapo kovas „Rytas“ pradės jau kitą savaitę, o pirmąsias rungtynes žais išvykoje su Manresos ekipa.

Į kitą etapą – ketvirtfinalį – pateks dvi stipriausios grupės komandos.