2021 01 17

Andoroje blykstelėjusio A.Kulbokos ekipa liko be pergalės

Arnoldas Kulboka pratęsė rezultatyvių rungtynių ACB pirmenybėse seriją, tačiau pergalės Bilbao „RETAbet“ (4-15) tai negarantavo. Baskų viešnagė į Andorą baigėsi dramatiška nesėkme rezultatu 70:72 (13:18, 13:19, 24:22, 20:13).
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / nuotr. FIBA

Puolime pirmoje rungtynių dalyje strigusiems svečiams pavyko išsiropšti iš dviženklio deficito, kuris trečiajame kėlinyje vienu metu siekė net 14 taškų (40:54).

Likus 11 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos baskai priartėjo per minimumą (70:71) ir ėmėsi pražangų taktikos, kuri pasiteisino – buvęs Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Clevinas Hannah pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė šansą išsigelbėti oponentams.

Visgi paskutinis Johno Jenkinso tritaškis skriejo pro šalį, o Bilbao ekipa lieka tūnoti turnyrinės lentelės dugne.

Arnoldas Kulboka ketvirtose ACB čempionato rungtynėse iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių. Taikliarankis puolėjas per 21 min. surinko 14 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Jo bendraklubis R.Miniotas per 19 min. pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 1/1 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 7 naudingumo balais.

Andoros „MoraBanc“: Clevinas Hannah 15 (8 rez. perd.), Jeremy Senglinas 10, Tysonas Perezas, Davidas Jelinekas ir Babatunde Olumuyiwa po 9.

Bilbao „RETAbet“: Arnoldas Kulboka ir Goranas Huskičius (6 atk. kam.) po 14, Jaylonas Brownas ir Jonathanas Rousselle po 9.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant