Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2012 11 21 /21:12

Antroji pergalė Europos taurėje: „Prienai“ – Nymburgo ČEZ 84:66

Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkai „Prienų“ krepšininkai trečiadienio vakarą Kauno sporto halėje iškovojo antrą pergalę šių metų Europos taurės (EuroCup) A grupės varžybose.
Gediminas Orelikas
Gediminas Orelikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Lietuviai puikiai sužaidė antrą ir ketvirtą kėlinius bei šventė įtikinamą pergalę 84:66 (21:17, 30:17, 13:19, 20:13).

Po pirmos mačo dalies „Prienai“ turėjo 17 taškų pranašumą, nes antrą kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu (30:17). Nors trečio ketvirčio metu Čekijos klubas buvo sumažinęs atsilikimą iki vienženklio, tačiau po trsidešimties minučių „Prienų“ krepšininkai sugebėjo išsaugoti saugų 11 taškų pranašumą (64:53).

Ketvirto kėlinio metu aikštėje vėl dominavo šeimininkai ir svečiams apie pergalę pagalvoti neleido.

„Prienams“ 16 taškų (visus per pirmus du kėl.) surinko Žygimantas Janavičius, dar atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Po 15 taškų pridėjo Gediminas Orelikas (baudos 8/9, 8 išprov. praž., naudingumas 22) ir Arminas Urbutis. Pastarasis pasiekė puikų dvigubą dublį, nes taip pat sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

Gintaras Kadžiulis (7 atk. kam.) surinko 12, Artūras Milaknis – 8, o Artūras Valeika – 5 taškus. Arnas Labuckas ir Paulius Ivanauskas taškų nepelnė, o Tautvydas Šležas ir Karolis Aldakauskas nerungtyniavo.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Radoslavas Rančikas (19 tšk.), Jiri Welshas (12 tšk.), Petras Benda, Adrianas Abramsas ir Mike'as Tayloras (po 8 taškus).

Kitose grupės rungtynėse Jeruzalės „Hapoel“ ekipa namuose 81:67 palaužė Kijevo „Budivelnik“. Taigi po trečiojo turo „Prienai“ ir ČEZ turi po dvi pergales iš trijų, o „Hapoel“ ir „Budivelnik“ – po vieną.

„Prienai“ laimėjo pirmąsias Europos taurės rungtynes prieš Tel avivo „Hapoel“ klubą, tačiau patyrė nesėkmę antrosiose – nusileido Kijevo „Budivelnik“ kluibui.