2015 09 08

B grupė: Pau Gasolio šou ispanų nuo antrojo pralaimėjimo neišgelbėjo

Antradienį Berlyne tęsiasi Europos krepšinio čempionato B grupės kovos. Serbija iškovojo jau trečiąją pergalę, o ispanai suklupo antrą sykį.
Pau Gasolis
Pau Gasolis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serbija – Islandija 93:64 (24:16, 18:16, 25:16, 26:16)

Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo 42:32. Nors serbai padarė net 14 klaidų (dvigubai daugiau nei islandai), sugebėjo pirmauti dešimčia taškų. Islandai spėjo išmesti net 17 tritaškių, bet pataikė vos tris.

Antroje rungtynių dalyje jau prasidėjo islandų triuškinimas. Net ir solidžiai pirmavusi Serbija tempo nemažino ir įsirašė triuškinančią pergalę.

Serbijai tai buvo jau trečia pergalė iš eilės, kuri užtikrino grupės lyderės poziciją. Islandija su trimis pralaimėjimais užima paskutinę vietą grupėje.

Serbija: N.Nedovičius 15, M.Raduljica 13, N.Kaliničius 12, O.Kuzmičius 11.

Islandija: L.Gunnarssonas 18, H.Vilhjálmssonas 9.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jonas Stefanssonas ir Stefanas Markovičius

Vokietija – Turkija 75:80 (11:31, 13:10, 19:19, 32:20)

Įspūdingai (31:11) pirmąjį kėlinį laimėjusi Turkijos rinktinė greitai įrodė savo pranašumą. Per pirmąją rungtynių dalį vokiečiai pataikė vos vieną tritaškį iš 15.

Vienas Vokietijos rinktinės lyderių Tiboras Pleissas dar trečiojo kėlinio pradžioje gavo ketvirtąją asmeninę pražangą.

Likus žaisti dvi minutes, vokiečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki septynių taškų. Didžiausia turkų turėta persvara – 21 taškas.

Antrąją pergalę iškovojusi Turkija B grupėje pakilo į antrąją vietą. Vokiečiai su viena pergale prieš Islandiją žengia penkti.

Vokietija: D.Schröderis 24, D.Nowitzkis 15, R.Benzingas 13.

Turkija: C.Osmanas 17, S.Erdenas 16 (9 atkv.kam.), E.Ilyasova ir A.Muhammedas po 15, S.Güleras 11.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dirkas Nowitzkis

Ispanija – Italija 98:105 (20:19, 25:23, 18:31, 35:32)

Ispanija patyrė antrąjį pralaimėjimą. Po atkaklios kovos ispanai nusileido antrąją pergalę iškovojusiems italams.

Italai reikalingą persvarą susikaupė trečiajame kėlinyje ir nebepaleido pergalės iš rankų. Ispanai pataikė vos 6 tritaškius iš 18. O italai sumetė net 11 tritaškių.

Pau Gasolis surinko net 34 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Ispanija: P.Gasolis 34 (10 atkv.kam.), N.Mirotičius 13.

Italija: D.Gallinari 29, M.Belinelli 27, A.Bargnani 18, A.Gentile 13, P.Aradori 11.