2022 06 03

„Barca“ su solidžiu R.Jokubaičiu žengė pirmą žingsnį link Ispanijos finalo

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ žengė pirmąjį žingsnį link Ispanijos ACB pirmenybių finalo. Katalonijos derbyje „Barca“ namuose 89:72 (12:11, 28:20, 29:17, 20:24) sutriuškino Badalonos „Joventut“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Nugalėtojų gretose solidžiai pasirodė Rokas Jokubaitis.

21-erių lietuvis įžaidėjas per 17 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, du kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Barca“ pirmose pusfinalio rungtynėse vargo turėjo tik pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 12:11.

Jau antro ketvirčio viduryje Sertaco Sanli užkurtų Šaro vyrų persvara pasiekė dviženklę (31:20), o kėlinio pabaigoje ji buvo ir 12 taškų (39:27).

Po ilgosios pertraukos „Barca“ galutinai pražudė varžovų viltis laimėti. Puolime ką norėję dariusi „blaugrana“ susikrovė didesnę nei 20 taškų persvarą ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės poryt vėl bus žaidžiamos Barselonos „Palau Blaugrana“ arenoje, o vėliau serija kelsis į už keliolikos kilometrų nuo Barselonos nutolusią Badaloną.

Kitame pusfinalyje Madrido „Real“ 1-0 pirmauja prieš Vitorijos „Baskonia“.

„Barcelona“: Sertacas Sanli 16 (4/4 trit., 8 atk. kam.), Brandonas Daviesas 13 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 11, Cory Higginsas, Rokas Jokubaitis ir Rolandas Šmitas (7 atk. kam.) po 9.

„Joventut“: Derekas Willisas ir Pau Ribas po 11, Ante Tomičius 10 (7 atk. kam.), Brandonas Paulas 9.