2022 01 30

„Barcai“ nesisekė stabdyti buvusio klubo kapitono, bet pergalė – Šaro ekipos kišenėje

Buvęs „Barcelona“ (13-3) klubo krepšininkas ir kapitonas Ante Tomičius darė viską, kad aukštaūgio atstovaujama Badalonos „Juventut“ (11-6) išsivežtų pergalę iš „Palau Blaugranos“, tačiau kroato pastangų buvo per maža – ACB pirmenybėse Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama ekipa triumfavo rezultatu 99:86 (24:13, 16:22, 26:21, 33:30).
Ante Tomičius
Ante Tomičius / „Scanpix“ nuotr.

2012-2020 metų sezonais „Barcelona“ klubo garbę gynęs Ante Tomičius savo buvusios komandos nesigalėjo.

Milžinas iš Kroatijos per 25 minutes surinko 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir užfiksavo 23 balų naudingumą, sužaisdamas trečias rezultatyviausias sezono rungtynes.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams iš Badalonos buvo pavykę priartėti vos iki keturių taškų (65:69), tačiau įspūdingą puolimą pademonstravusi Šaro kariauna greitai nurūko į priekį ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje puikiai atrodė lietuvis Rokas Jokubaitis. Gynėjas per 19 minučių surinko 10 taškų (1/1 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai su 21 tašku rungtyniavo Nicolas Laprovittola, 15 – Nikola Mirotičiaus sąskaitoje.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 21 (5/7 trit.), Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 13 (22 naud. bal.), Rokas Jokubaitis ir Kyle'as Kuričius po 10.

Badalonos „Juventut“: Ante Tomičius 20 (8 atk. kam.), Guillemas Vivesas 17 (5 rez. perd.), Vladimiras Brodzianskis 13.