2021 12 29

„Baskonia“ beviltiško pralaimėjimo fone – ryškus R.Giedraičio pasirodymas

Rokas Giedraitis surengė solidų pasirodymą, bet jo vedamas Vitorijos „Baskonia“ (8-7) klubas neturėjo šansų Ispanijos čempionato rungtynėse ir antradienio vėlų vakarą svečiuose 79:97 (15:28, 11:24, 24:18, 29:27) nusileido Saragosos „Casademont“ (6-9).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

R.Giedraitis per 29 minutes įmetė 13 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po dukart prasižengė ir išprovokavo pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Baskai šiame mače vertėsi be vyriausiojo trenerio Neveno Spahijos, kuriam buvo diagnozuotas koronavirusas.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų surinkęs Wade'as Baldwinas, Saragosos ekipą į priekį vedė 20 taškų pelnęs Mattas Mobley.