2023 12 06

Be šansų: „Wolves“ patyrė skaudžiausią pralaimėjimą klubo istorijoje

Vilniaus „Wolves“ sudėtingas ruožas Europos taurėje tęsiasi. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai trečiadienio vakarą neturėjo jokių šansų namuose žaisdami prieš A grupės lyderį „Paris“ klubą – 79:110.
Europos taurės rungtynės: „Wolves“ - „Paris Basketball“
Vaidas Kariniauskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Nesėkmė 31 taško skirtumu – skaudžiausia „Wolves“ klubo istorijoje.

Svečiai iš Prancūzijos jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, įpusėjus mačui pirmavo 22 taškais ir savojo šansų nepaleido.

„Wolves“ šiame mače dar nepadėjo traumuoti Rasheedas Sulaimonas ir Jeffery Tayloras, bet debiutavo naujokas Garrisonas Brooksas. Per 6 minutes jis pelnė 6 taškus.

„Vilkų“ gretose 15 taškų pelnė Adas Juškevičius, 10 – Regimantas Miniotas.

Pirmajame rate vykusi akistata su Paryžiaus klubu baigėsi triuškinančia prancūzų pergale – 105:78.

Gana sėkmingai turnyrą pradėję Europos taurės debiutantai iš Vilniaus pastaruoju metu yra patekę į nemenką duobę ir per keturis mačus iškovojo tik vieną pergalę.