2022 04 01

Be V.Micičiaus žaidę Eurolygos čempionai įšoko į atkrintamąsias

Stambulo „Anadolu Efes“ (15-11) penktadienio vakarą užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose, namuose 87:77 (16:24, 20:15, 26:18, 25:20) įveikę Berlyno ALBA (11-15) ekipą.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Be Vasilije Micičiaus žaidę Ergino Atamano vyrai vangiai pradėjo akistatą ir buvo priversti vytis savo kovingus priešininkus.

ALBA labai galingai startavo ir buvo įgijusi net dviženklę persvarą (24:12).

Tačiau tada turkai pradėjo tiestis.

Shane'o Larkino įkvėpti šeimininkai greitai pavijo varžovus (36:36), bet pratęsti dominavimą buvo sunku.

Po dviejų kėlinių vokiečiai dar pirmavo trimis taškais, bet po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ pradėjo rodyti čempionišką charakterį.

Stambulo komandą svarbiausiomis mačo akimirkomis vėl traukė Sh.Larkinas. Turkijo pasą turintis amerikietis iš viso pelnė net 28 taškus.

Bryantas Dunstonas varžovams išrašė 3 blokus ir tapo pirmuoju žaidėju Eurolygos istorijoje, pasiekusiu 300 blokuotų metimų ribą.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 28 (8 rez. perd., 36 n.b.), Elijah Bryantas 14 (7 atk. kam.), Adrienas Moermanas 13 (6 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 9, Tiboras Pleissas 8.

ALBA: Oscaras Da Silva 20, Maodo Lo 15, Johannesas Thiemannas 11.