2019 10 06

Broliai Lavrinovičiai kėlė žiūrovus nuo kėdžių ir triumfavo Londono derbyje

„London City Royals“ klube rungtyniaujantys broliai Lavrinovičiai šeštadienio vakarą šventė pergalę 92:77 (21:13, 23:21, 24:29, 24:14) prieš „London Lions“.
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Po trijų kėlinių lietuviškasis „Royal“ klubas turėjo vos penkių taškų pranašumą (68:63), bet dominavo lemiamame ketvirtyje.

Per minutės pertraukėles Londone skambėjo Marijono Mikutavičiaus „Trys milijonai“ ir kitos lietuviškos dainos, o arenoje netrūko ir žalių marškinėlių su užrašu „Lietuva“, ir mūsų šalies vėliavų.

Likus žaisti dvi minutes, Darjušas Lavrinovičius smeigė tritaškį ir padidino skirtumą jau iki 14 taškų (87:73). Brolis iškėlė rankas į viršų, o ant kojų kilo ir arenoje susirinkę sirgaliai.

Iš viso D.Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 3 varžovų nuobaudas ir surinko 14 naudingumo balų.

Kšištofui Lavrinovičiui sekėsi kiek kukliau. Jis žaidė 7 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 2 nuobaudas ir finišavo su 2 naudingumo balais.

„Royals“: O.Jackmanas 23, A.Lawrence'as 12, E.Dusha ir D.Lavrinovičius po 11.

„Lions“: B.Peelas 19, J.Robinsonas 18 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), D.Allenas-Jordanas 13.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?