Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 11

D.Motiejūno ir V.Wembanymos akistata: prancūzas dominavo, bet lietuvis laimėjo

Prancūzijos „Pro A“ pirmenybėse akis į akį susidūrė lietuvis Donatas Motiejūnas ir prancūzų supertalentas Victoras Wembanyama. Šių žaidėjų komandų akistatą laimėjo „Monaco“ (11-2), per pratęsimą 95:82 (13:26, 22:19, 22:18, 19:13, 19:6) nugalėjęs Paryžiaus „Metropolitans 92“ (9-3) ekipą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Imago / Scanpix nuotr.

D.Motiejūnas prie pergalės prisidėjo svariai. Lietuvis per 20 minučių pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, du kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Beveik dukart jį rezultatyvumu pranoko įspūdingą sezoną žaidžiantis 18-metis talentas V.Wembanyama.

Paryžiaus klubui prancūzas per 40 minučių sumetė net 27 taškus (11/15 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Jo komandai šis pralaimėjimas buvo antras iš eilės po prieš tai laimėtų net devynerių rungtynių paeiliui.

Savo ruožtu Prancūzijos lygoje pirmaujantis „Monaco“ laimėjo antrą pratęsimo trilerį per kelias dienas – ketvirtadienį monakiečiai per papildomą laiką iškovojo pergalę ir Eurolygos rungtynėse Madride prieš „Real“.

„Metropolitans 92“: Victoras Wembanyama 27 (11/15 dvit., 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Tremontas Watersas 21, Hugo Bessonas 16.

„Monaco“: Elie Okobo 28 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 15, Yoanas Makoundou 13, Matthew Strazelis 12, Mike'as Jamesas (9 rez. perd.) ir Donta Hallas (10 atk. kam.) po 9.