D.Sirvydžio šou nepakako – „Lietkabelis“ krito prieš svečius iš Ispanijos

Panevėžio „Lietkabelis“ (5-9) Europos taurės rungtynėse favoritams neįkando – namuose Nenado Čanako auklėtiniai 84:92 (13:23, 25:22, 20:18, 26:29) krito prieš Las Palmo „Gran Canaria“ (11-3) ekipą.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Betsafe-LKL nuotr.

Tai trečias iš eilės pralaimėjimas „Lietkabeliui“ po kluptelėjimų prieš Trento ekipą Europos taurėje ir niukso nuo „Neptūno“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio starte.

Pastarąjį savaitgalį panevėžiečiai nusikėlė rungtynes su Vilniaus „Rytu“ dėl komandą užklupusių ligų.

Po dviejų kėlinių Panevėžyje svečiai pirmavo 45:38, nors antrojo kėlinio viduryje komandas skyrė jau 16 taškų – 38:22 priekyje tuomet buvo „Gran Canaria“.

Per trečiąjį ketvirtį „Lietkabelis“ atsilikimą mažino dviem taškais ir nugalėtojas sprendėsi lemiamu mačo metu. Nors ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ net buvo išsiveržęs į priekį, galiausiai svečiai iš Kanarų įrodė savo pranašumą.

Deividas Sirvydis sužaidė nuostabias rungtynes – suvertė net 31 tašką (3/5 dvit., 5/9 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Betsafe-LKL“ nuotr./Deividas Sirvydis

Su 5 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais „Lietkabelis“ yra aštuntas Europos taurės B grupėje. Priminsime, jog į atkrintamąsias keliauja šešios pajėgiausios grupės ekipos.

Grupės lyderės pozicijoje kurį laiką žengusi „Gran Canaria“ Panevėžyje nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių Europos taurėje atkarpą.

„Lietkabelis“: D.Sirvydis 31, G.Orelikas ir D.Bičkauskis (7 rez. perd.) po 11, V.Lipkevičius 9, S.Birčevičius ir N.Popovičius po 6.

„Gran Canaria“: E.Happas 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), N.Brussino 16, M.Salvo 11.