Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 02

Dailių M.Kalniečio perdavimų neužteko – ASVEL Europos taurėje startavo nesėkme

Europos taurės sezoną nesėkme pradėjo Vilerbano ASVEL klubas su Mantu Kalniečiu. Prancūzijos ekipa 62:84 (17:12, 18:24, 21:28, 6:20) nusileido vienai iš turnyro favoričių „Valencia“ ekipai.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Prancūzijos klubas laikėsi tris kėlinius, bet visiškai sugriuvo ketvirtajame. ASVEL pelnė vos 6 taškus ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Mantas Kalnietis per 22 minutes pelnė 3 taškus (0/4 dvitašk., 1/2 tritašk.), atkovojo 3 kamuolius, atliko net 6 rezultatyvius perdavimus ir penkis kartus suklydo.

C grupėje taip pat varžosi Sankt Peterburgo „Zenit“, Ankaros „Telekom“, Trento „Dolomiti Energia“ ir Belgrado „Partizan“ ekipos.

„Valencia“: W.Thomas 16, B.Dubljevičius 14, L.Labeirie 13, M.Thomas 10.

ASVEL: C.Kahudi 13, M.Bilanas 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?