Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 10 03

„Wolves“ debiutas Europos taurėje paliko aitrų svilėsių kvapą

Vilniaus „Wolves“ ekipos debiutas Europos taurės turnyre baigėsi skaudžiu pralaimėjimu. Antradienio vakarą Kęstučio Kemzūros auklėtiniai svečiuose 78:105 nusileido „Paris“ ekipai.
„Wolves“ naujokas Artūras Žagaras
„Wolves“ naujokas Artūras Žagaras / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje „vilkus“ labai stipriai žeidė klaidos, o tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir kiek arčiau priartėti debiutantams šansų nesuteikė.

Maža to, ketvirtąjį kėlinį „Paris“ pradėjo atkarpa 7:0 ir galutinai sulaužė svečių komandos stuburą.

Šiame mače vilniečiai suklydo 15 kartų, jų varžovai – tik 7.

„Wolves“ šiame mače dar nepadėjo traumą besigydantis vienas komandos lyderių Jeffery Tayloras.

Tai buvo didžiausias „Wolves“ pralaimėjimas klubo istorijoje. Praėjusį sezoną „vilkai“ Klaipėdoje 80:100 buvo pralaimėję vietos „Neptūnui“.

Kitą trečiadienį „Wolves“ svečiuose žais su Tel Avivo „Hapoel.

„Paris“: T.J.Shortsas 20 (9 rez. perd.), Collinas Malcolmas 16, Mikaelis Jantunenas 12, Nadiras Hifi ir Denisas Gauthieris – po 11.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 14, Arturas Žagaras 10, Christianas Mekowulu ir Tre‘Shawnas Thurmanas – po 9.

Papildysime.

Rungtynių eiga:

IV kėlinys. „Wolves“ – „Paris“

40 min. Rungtynės baigėsi.

38 min. Paryžiečiai renka šimtąjį tašką. Baigtas kriukis. Vilniečiai mosuoja baltomis vėliavomis.

36 min. Vilniečiai galiausiai sugriūva. Akivaizdu, kad pirmasis Europos taurės blynas bus prisvilęs. 68:95.

32 min. Juoda lemiamo ketvirčio pradžia. Vilniečiai klysta, o šeimininkai tuo naudojasi organizuodami greitus išpuolius. „Paris“ ketvirtį kėlinį pradeda 7:0 ir, panašu, kad žlugdo vilniečių viltis. 62:81

III kėlinys. „Wolves“ – „Paris“ 62:74.

27 min. Tarsi ant svarstyklių. Vilniečiams tai pavyksta kiek priartėti, tai vėl aukštesnę pavarą įjungia svečiai. 53:64.

22 min. Arturas Žagaras prasižengia trečią kartą. „Vilkams“ tai yra rimtas pavojaus signalas. 46:60.

II kėlinys. „Wolves“ – „Paris“ 40:48.

18 min. Eigirdas Žukauskas tritaškiu mažina atsilikimą iki vienženklio skirtumo. 32:41.

16 min. Arturas Žagaras tritaškiu atgaivina vilniečių puolimą, bet iš karto kitoje aikštės pusėje Paryžius pelno du taškus su pražanga. 25:41.

14 min. Eigirdas Žukauskas renka taškus puskabliu, bet paryžiečių pranašumas ir toliau nemažėja. 20:33.

12 min. Šeimininkai nemažina apsukų ir toliau tolsta. „Vilkų“ deficitas pasiekia dviženklę žymą, bet ir tai dar ne viskas.

I kėlinys. „Wolves“ – „Paris“ 15:24.

10 min. Kėlinio pabaigoje paryžiečiai pabėga dar toliau. Svečių puolimas kol kas stipriai stringa.

8 min. „Wolves“ bando traukti penkis taškus renkantis Kasparas Žagaras, bet šeimininkai išlaiko nežymą persvarą. 15:19.

3 min. Audringa mačo pradžia. Šeimininkai bando perimti iniciatyvą, bet vilniečiai kas kartą suranda savo atsakymus – 5:5.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius