2019 04 27

Dramatiškame mūšyje R.Seibutis pataikė fantastišką tritaškį, bet lemiamą metimą prametė

Ispanijos krepšinio lygoje Saragosos „Tecnyconta“ (15-14) su Renaldu Seibučiu namuose 89:91 (23:21, 29:27, 18:23, 19:20) tik paskutinėmis sekundėmis nusileido „Valencia Basket“ (19-10) ekipai.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

R.Seibutis likus 25 sekundėms pataikė baudos metimą už techninę pražangą, sumažindamas skirtumą iki dviejų taškų (86:88), tačiau metimo, galėjusio išlyginti rezultatą, lietuvis nerealizavo.

Tiesa, ovacijų R.Seibutis sulaukė baigiantis antrajam kėliniui, kai pataikė sudėtingą tritaškį su sirena:

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs R.Seibutis iš viso žaidė 29 minutes ir pelnė 10 taškų (2/7 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo.

Saragosos ekipai Willas Thomasas ir Mike'as Tobey pelnė po 14 taškų. Rezultatyviausias „Valencia Basket“ gretose buvo 21 tašką pelnęs Stanas Okoye.