2020 12 18

Durimis netrenkė: „Lietkabelis“ – sutriuškintas paskutinėse Europos taurės rungtynėse

Panevėžio „Lietkabelis“ užbaigė kovas Europos lygos turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai nieko nebelėmusiose rungtynėse namuose penktadienio vakarą skaudžiai, net 64:88 (15:21, 18:21, 9:27, 22:19) krito prieš „Monaco“ komandą.
Paulius Valinskas
Paulius Valinskas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Panevėžiečiai šias rungtynes žaidė dėl garbės – šansus patekti į kitą etapą Nenado Čanako auklėtiniai prarado po pastarųjų rungtynių prieš Andoros „MoraBanc“. Šį mačą „Lietkabelis“ laimėjo 77:69, bet šis skirtumas buvo per mažas.

Pirmąjį kėlinį ir pusę antrojo komandos žaidė taškas į tašką, bet tuomet „Monaco“ ėmė tolti ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:22).

Panevėžiečiai oponentams dar labiau pabėgti neleido – į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Lietkabeliui“ atsiliekant 33:42.

Vis dėlto „Monaco“ šovė pirmyn trečiajame kėlinyje – svečių persvara šoko net iki 27 taškų (69:42). Paskutinis ketvirtis jau tebuvo formalumas.

Paulius Valinskas Panevėžio komandai pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 2/4 baud. met.), tačiau net 5 kartus suklydo, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ dvitaškius metė 50 proc. (14/28) taiklumu, tritaškių pataikė 29 proc. (14/28).

Varžovai iš toli atakavo prastokai – vos 25 proc. (4/16) taiklumu, bet suvertė net 70 proc. mestų dvitaškių (32/46).

Kovą dėl kamuolių „Lietkabelis“ pralaimėjo 24:35.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Gabrielius Maldūnas

„Lietkabelis“ C grupėje su 2 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais finišavo 5-oje vietoje ir aplenkė tik Antverpeno „Telenet Giants“ komandą. Į priekį panevėžiečiai praleido Bolonijos „Virtus“, Krasnodaro „Lokomotiv“, „AS Monaco“ ir „MoraBanc“ ekipas.

„Lietkabelis“: P.Valinskas 17, K.Vinalesas ir M.Normantas po 11, P.Poška 9, E.Venskus 7 (6 atk. kam.), G.Maldūnas 5, V.Lipkevičius ir T.Barniesas po 2.

„Monaco“: A.Ndoye 14, D.Inglisas (8 atk. kam.), M.Knightas, D.Willisas ir N.Rebičius (6 rez. perd.) po 11, W.Yeguete 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant