Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 05

E.Atamano riksmai neišgirsti: FIBA atmetė Turkijos protestą dėl dingusio laiko

Turkijos rinktinė protestu FIBA nepešė nieko, nors iš rungtynių su Sakartvelu ir dingo 22 brangios sekundės.

FIBA išplatino pranešimą, kuriame pripažino, kad rungtynių laikrodis tikrai tiksėjo be reikalo ketvirtajame kėlinyje.

Vis dėlto FIBA protestą atmetė, nes „Turkijos krepšinio federacija nesugebėjo įrodyti, kad, jei ne ši laikrodžio klaida, galutinis rezultatas būtų buvęs kitoks“.

Iš 83:88 pasibaigusių rungtynių pašalintas Erginas Atamanas siuto ir kitą dieną.

„Prarasti 22 sekundes yra skandalas, – pirmadienį po treniruotės sakė Turkijos komandos treneris. – Mes rengėme paskutinę ataką, tad jei būtume turėję 24 sekundes, galbūt tai būtų pakeitę rezultatą. Pateikėme savo argumentus ir protestą. Tai – akivaizdus taisyklių pažeidimas. Mes priekaištavome dar rungtynių metu, bet jie mus pašalino ir nustūmė nuo sekretoriato. Visa tai atsiliepė rezultatui.

Mes reikalaujame, kad rungtynės būtų peržaistos, arba bent jau jų paskutinės puspenktos minutės. Tikimės, kad tai bus išspręsta. Tačiau FIBA yra pasenusi organizacija, mes negalime rasti problemų sprendimo.“

Turkija A grupėje po trejų rungtynių turi 2 pergales. Jai dar liko susitikimai su Belgija ir Ispanija antradienį ir trečiadienį.